اقامت قبرس شمالی

آیا تاکنون به  اقامت دائم در قبرس  شمالی فکر کرده‌اید؟ سرزمینی شگفت‌انگیز در شرق دریای مدیترانه؛ این کشور با وجود آب و هوای مطلوب و جاذبه‌های متنوع گردشگری، سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر دنیاست. پایتخت این کشور، شهر نیکوزیاست و دارای جمعیتی بالغ بر ۷۰ هزار نفر است.
جالب است که بدانید، قبرس شمالی یکی از بهترین مقصدهای مهاجرتی ایرانیان به شمار می‌آید. به‌گونه‌ای که حتی برخی ایرانیان علاوه بر سرمایه‌گذاری ترجیح می‌دهند که فرزندانشان دوره ابتدایی و متوسطه را در این کشور بگذرانند؛ زیرا میزان امکانات و امنیت در قبرس شمالی به قدری بالاست که حتی نیاز به حضور والدین در کنار فرزندان نیست.
بسیاری از ایرانیان در طی چند سال اخیر با هدف مهاجرت تحصیلی، شغلی و فعالیت‌های اقتصادی راهی این کشور شده‌اند. اما شاید برای شما نیز سوال باشد که چرا بیشتر این افراد برای شروع فعالیت‌های اقتصادی، خرید ملک در قبرس شمالی  را انتخاب می‌کنند؟ پاسخ ساده است؛ رونق ساخت و ساز و رشد سالیانه قیمت ملک، شرایط پرداختی به‌صورت اقساطی و  اخذ اقامت آسان  از جمله مهم‌ترین دلایل این انتخاب هستند.
اگر شما نیز به فکر مهاجرت یا اقامت طولانی مدت در این کشور هستید؛ خرید ملک به عنوان آسان‌ترین راه محسوب می‌شود. شما پس از خرید ملک در قبرس شمالی می‌توانید به آسانی اجازه اقامت را دریافت کنید. این مزیت نه‌تنها برای شما به عنوان صاحب ملک، بلکه برای بستگان نزدیک شما همچون همسر و فرزندان نیز خواهد بود. شما می‌توانید با خرید ملک در قبرس شمالی و تمدید حق اقامت خود به مدت پنج سال در آینده نیز برای اقامت دائم قبرس شمالی درخواست دهید.توجه داشته باشید که صدور اقامت برای شخص سرمایه‌گذار، به هیچ وجه منوط به حضور دائم در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در این کشور نیست.

اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری

اقامت قبرس شمالی  از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرت می باشد. شما می توانید با بررسی  شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی  جهت سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایید.  شرایط اقامت در قبرس شمالی  نسبت به دیگر کشورهای اروپایی آسان تر می باشد. در واقع باید بدانید که مراحل و شرایط اقامت در قبرس را می توانید در کمترین بازه زمانی فراهم سازید. امروزه بسیاری از افراد مایل هستند که اقدامات ضروری برای  مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک  را انجام دهند.

آنها باید مشورت های ضروری را از کارشناسان مراکز مهاجرتی دریافت نمایند. این مراکز تمامی نکات  اقامت قبرس شمالی  را به مهاجران می گویند. در این صورت اخذ  اقامت قبرس شمالی  برای افراد متقاضی بسیار آسان تر خواهد بود. توجه داشته باشید که جهت اخذ  اقامت قبرس شمالی  باید در مورد تمامی مواردی که در روند دریافت اقامت تاثیر زیادی دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اخذ اقامت قبرس شمالی اگرچه ممکن است سخت و پیچیده به نظر برسد، اما با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه این امر بسیار ساده خواهد شد. با داشتن مجموعه ای از اسناد و مقدار مناسبی از سرمایه گذاری، می‌توانید اقامت قبرس شمالی را دریافت نمایید. برای اینکه بتوانید اقامت قبرس شمالی را بدست آورید نیاز به الزاماتی می‌باشد که در زیر آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

 1. باید یک ملک به ارزش حداقل ۲ میلیون یورو بخرید. فرقی نمی کند یک ملک بخرید یا چندین ملک خریداری کنید باید مجموع ارزش آن‌ها ۲ میلیون یورو باشد. (اگر می‌خواهید والدین خود یا همسر خود را نیز به همراه ببرید، باید ۵۰۰۰۰۰ یورو بیشتر سرمایه گذاری کنید.)
 2. شما باید ۱۰۰۰۰۰ یورو به صندوق تحقیق و توسعه دولت قبرس و ۱۰۰۰۰۰ یورو نیز به سازمان توسعه زمین قبرس کمک کنید.
 3. دارای سوابق کیفری روشن و گذشته غیر مرتبط با هیچ نوع فعالیت مجرمانه باشید.
 4. قبل از درخواست برای ویزای طلایی، سرمایه گذاری را انجام داده باشید.
 5. شما باید پول لازم برای سرمایه گذاری را از خارج از کشور انتقال دهید، نه از داخل قبرس.
 6. داشتن کلیه مدارک معتبر لازم برای درخواست اقامت مانند: مدارک موجود و قانونی، وضعیت تأهل، سوابق پلیس، اسناد خرید ملک، کارت شناسایی معتبر، گذرنامه و مواردی از این قبیل برای این کار لازم است.

اگر می‌خواهید شهروند قبرس شوید اینها همه الزاماتی است که باید انجام دهید. دیگر به هیچ چیز مانند آزمون مهارت زبان مانند سایر کشورهای اروپایی نیاز ندارید، اکنون این شانس را دارید که شهروند اتحادیه اروپا نیز شوید. همه شهروندان قبرس، شهروند اتحادیه اروپا نیز محسوب می‌شوند. با فرصت‌های بی‌شماری و زندگی باکیفیتی که قبرس برای شما ارائه می‌کند، مطمئناً مکانی ارزشمند برای زندگی است. اگر می‌خواهید زندگی رویایی خود را داشته باشید، زمان را تلف نکنید و با ما در لاکچری لایف قبرس تماس بگیرید.

اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

اگر شما قصد اخذ  اقامت قبرس شمالی  از طریق ملک را دارید باید ملک مناسبی را انتخاب نمایید. تمامی نکاتی که مربوط به هزینه ملک می ‌باشد را باید مورد بررسی قرار دهید.  مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک  یک روش آسان و مناسب به شمار می رود. شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی  طبق استانداردهای بین المللی می باشد. برای اینکه اقامت قبرس را دریافت کنید باید شرایط اقامت در قبرس را مورد بررسی قرار دهید. جهت اخذ اقامت قبرس با خرید ملک نیاز است که بودجه تان را تعیین نمایید. با تعیین کردن بودجه می توانید بهترین ملک را جهت اخذ اقامت خریداری کنید. امروزه بسیاری از افراد برای خرید آپارتمان در قبرس اقدام می نمایند. هر یک از آپارتمان ها در قبرس قیمت متفاوتی دارند. به همین دلیل  مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک  برای افراد آسان تر شده است.

اقدامات اولیه جهت اقامت قبرس

برای دریافت  اقامت قبرس شمالی  روش های زیادی وجود دارد. یکی از راه‌ها، اجازه اقامت دائم است. با استفاده از این طرح شما بعد از ۱ سال به اقامت دائم دست پیدا می‌کنید. برای واجد شرایط بودن این نوع اقامت، باید ملکی را در قبرس خریداری یا اجاره کنید.

قبرس شمالی دانشگاه ها و سیستم آموزشی بسیار عالی و مناسب دارد . به همین دلیل اگر شما از طریق خرید ملک برای اقامت قبرس اقدام کنید سریعتر به نتیجه می رسید.البته باید گفت خریدن یا اجاره کردن ملک به تنهایی اقامت شما را تضمین نمی کند. هر چه تعهد مالی بالاتری داشته باشد، احتمال اینکه درخواست اقامت شما توسط اداره ثبت احوال و مهاجرت در قبرس ارزیابی شود، بیشتر می‌شود. معمولاً ملکی که به قیمت ۱۵۰۰۰۰ یورو خریداری می‌شود این نیاز را برآورده می‌کند. ملک خریداری شده باید برای مقاصد مسکونی باشد و قابل اجاره نیست. علاوه بر این، شما باید درآمد سالانه از منابع غیرقبرسی حداقل ۱۰۰۰۰ یورو به اضافه ۵۰۰۰ یورو برای هر فرد وابسته به خود داشته باشید. اگر طبق این برنامه اجازه اقامت دائم را دریافت کنید، اجازه کار در قبرس را نخواهید داشت، اما می‌توانید مالک یک شرکت قبرسی باشید و سود سهام دریافت کنید. برای حفظ اقامت دائم، باید حداقل هر دو سال یک بار به این کشور سفر کنید. در غیر این صورت، مجوز شما ممکن است لغو شود. پس از ۷ سال اقامت قانونی، ممکن است واجد شرایط شهروندی باشید.

فقط سرمایه گذاری پول برای به دست آوردن اقامت قبرس شمالی کافی نیست: متقاضی همچنان باید قانونی بودن منبع وجوه را اثبات کند، پول کافی در حساب خود داشته باشد و یک آدرس دائمی در قبرس داشته باشد. شرایط لازم برای سرمایه گذاران هنگام درخواست اقامت:

 1. متقاضی اقامت و همسرش سابقه کیفری نداشته باشند.
 2. هیچ تحریم، محدودیت یا ممنوعیتی برای ورود به کشورهای اتحادیه اروپا و بریتانیا برای فرد وجود نداشته باشد.
 3. منبع درآمد آن‌ها مشروعیت داشته باشد.
 4. متقاضی اصلی باید ۳۰۰۰۰ یورو در سال در خارج از قبرس درآمد داشته باشد. برای هر متقاضی اضافی، باید ۵۰۰۰ یورو درآمد اضافی داشته باشد. افرادی که جز متقاضیان اضافی هستند عبارتند از همسر و فرزندان. اگر والدین فرد نیز همراه او باشند باید برای هر والد ۸۰۰۰ یورو بیشتر درآمد داشته باشد. به عنوان مثال، برای یک خانواده با دو فرزند، درآمد سالانه باید ۴۵۰۰۰ یورو باشد: ۳۰۰۰۰ یورو + ۵۰۰۰ یورو × ۳.
 5. یک سپرده در یک بانک قبرس باز کنید و ۳۰۰۰۰ یورو در آن به مدت سه سال نگه دارید.
 6. اقامت دائم قبرس برای خانواده سرمایه گذار مادام العمر در نظر گرفته شده است. داماد یا عروس و نوه‌های آینده این وضعیت را به ارث نمی برند. آنها باید برای اجازه اقامت موقت اقدام کنند.

تمامی مواردی که مربوط به  شرایط اقامت در قبرس شمالی  است را می توانید در وب سایت های مهاجرتی مورد بررسی قرار دهید.  شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی  با خرید ملک بسیار آسان می باشد. برای  مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک  می توانید به صورت مرحله به مرحله اقدام کنید. ابتدا باید بودجه خود را تعیین نمایید. سپس ملک مورد نظر را انتخاب کنید.

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

جهت اخذ  اقامت قبرس شمالی  باید با شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی آشنا باشید. در واقع فرایند اقامت در قبرس شمالی از طریق خرید ملک، طی مراحل مشخص شده مورد بررسی قرار می‌ گیرد. صدور اقامت برای هر یک از افراد منوط به حضور دائم آنها و اجبار زندگی آنها در این جزیره نمی ‌باشد. فردی که ملکی را خریداری می‌ کند می ‌تواند در هر بازه زمانی به کشور قبرس برود و یا از کشور خارج شود. اقامت در قبرس شمالی از طریق خرید ملک بهترین روش به شمار می ‌رود. بازار مستغلات و املاک در قبرس شمالی قیمت مناسبی دارد. بر همین اساس شما جهت  اقامت قبرس شمالی با خرید ملک، می توانید هر یک از مناطق را انتخاب  کنید.

شرایط اخذ اقامت قبرس از طریق کار

امروزه بسیاری از افراد برای  اقامت قبرس شمالی  از طریق کار اقدام می‌ کنند. در واقع نیروی کار یکی از مهمترین نیازهای قبرس شمالی می باشد. به همین دلیل اقامت قبرس شمالی   از طریق کار در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد. بعد از اعلام کردن تخصص و حرفه تان می توانید جهت کار در این کشور اقدام نمایید. اقامت قبرس شمالی از طریق کار یکی از بهترین و آسان ترین روش های اقامت در این کشور به شمار می رود. اما برای مهاجرت به قبرس و اقامت در قبرس شمالی باید به شرایطی که وجود دارد دقت زیادی داشته باشید.

اگر فردی بخواهد ویزای کاری قبرس را داشته باشد باید مجوز کاری work permit را دریافت نماید. افراد متقاضی اقامت از طریق مجوز کاری باید بدانند که اولویت هر شغل ابتدا با شهروندان قبرس و اتحادیه اروپا است و اگر در این دو گروه فرد مورد نظر کارفرمای قبرسی پیدا نشود از نیروی خارجی برای انجام کار استفاده خواهد شد. هرچه فردی در یک زمینه تخصص و مدرک آکادمیک بالاتری داشته باشد میزان درآمد او نیز افزایش پیدا می‌کند. دو نوع مجوز اقامت قبرس شمالی از طریق کار وجود دارد:

 1. مجوز اقامت قبرس شمالی برای سرمایه گذارانی که برای شرکت خود کار می‌کنند، مشروط بر اینکه از خارج از کشور سرمایه ای در حدود ۲۶۰۰۰۰ یورو بیاورند که برای فعالیت‌های شرکت آنها در قبرس استفاده شود.
 2. افرادی که به آنها پیشنهاد کار دائم داده شده است.

هزینه مهاجرت به قبرس از طریق کار

برنامه مهاجرت به قبرس شمالی شما، اگر به منظور اشتغال زایی باشد، اجازه اقامت شما در قبرس به طور جدایی ناپذیری با مجوز کار شما مرتبط است. مانند ویزای ورودی، روند اخذ مجوز اقامت برای شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای غیر اتحادیه اروپا به طور قابل توجهی متفاوت است.

شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌توانند انتظار داشته باشند که همه چیز به آرامی پیش برود، در حالی که تعدادی از الزامات بیشتر برای اتباع کشورهای به اصطلاح ثالث وجود دارد. برای دریافت مجوز اقامت و/یا ویزای کار باید معیارها و مدارک مورد نیاز را رعایت کرد. اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید به کارشناسان ما در لاکچری لایف قبرس مراجعه کنید تا از تمام جزییات باخبر شوید.

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی از طریق کار برابر است با هزینه نامه ضمانت بانکی که شرکت یا فرد استخدام کننده شما باید آن را بپردازید و مبلغ آن حدود ۳۵۰ تا ۸۰۰ لیر است. علاوه بر این باید فرد هزینه ای برای دریافت ویزا واریز نماید که میزان آن حدود ۲۰ لیر می‌باشد.

دریافت اقامت قبرس از طریق ازدواج

شما برای  اقامت قبرس شمالی  از طریق ازدواج باید در اولین قدم تمامی مدارک قانونی تان را ارائه دهید. درخواست مشترک تان را برای ازدواج باید به اطلاع سفارت کشور قبرس برسانید. نیاز است که پیش از ازدواج، مدارکی مانند تاییدیه و سوگند نامه را ارائه دهید. زوج نیاز است که گواهی رسمی از این مسئله که متاهل نمی باشند را نشان دهند.  اقامت قبرس شمالی  از طریق ازدواج طبق شرایطی که کشور قبرس اعلام کرده است انجام می ‌شود. توجه داشته باشید که برای  اقامت قبرس شمالی  از طریق ازدواج باید تمام شرایط ازدواج در این کشور را بشناسید.

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق قانون

قبرس دو نوع اجازه اقامت برای اتباع غیر اتحادیه اروپا ارائه می‌دهد: مهاجرت به قبرس شمالی به صورت موقت و مهاجرت به قبرس شمالی به صورت دائم. مهاجرت به قبرس شمالی به صورت موقت، اغلب برای تحصیل یا اشتغال استفاده می‌شود. این نوع اجازه اقامت برای یک سال صادر می‌شود و می‌تواند هر سال تا پنج سال تمدید شود، بعد از ۵ سال، دارندگان مجوز، واجد شرایط درخواست برای اقامت دائم هستند. اما در طول این دوره پنج ساله، دارندگان مجوز نمی توانند بیش از سه ماه قبرس را ترک کنند.

برای درخواست اجازه اقامت موقت، متقاضیان باید طی هفت روز پس از ورود به قبرس تعدادی مدارک را به اداره ثبت احوال و مهاجرت به قبرس شمالی ارسال کنند:

 1. فرم درخواست
 2. مدرک اقامت
 3. اثبات تمکن مالی
 4. گواهی پزشکی
 5. گواهینامه ترخیص پلیس
 6. یک کپی از پاسپورت آنها
 7. ضمانت نامه بانکی
 8. گواهی بیمه درمانی
 9. همچنین ممکن است از آنها اجازه کار، گواهی ازدواج یا تولد یا مدرک ثبت نام خواسته شود.

برای رد شدن از دوره انتظار پنج ساله برای اقامت دائم، خارجی‌ها می‌توانند ملکی را در قبرس به ارزش حداقل ۳۰۰۰۰۰ یورو خریداری کنند، ۳۰۰۰۰ یورو را در یک بانک قبرس سپرده گذاری کنند، آن را به مدت سه سال در آنجا نگهداری کنند و درآمد سالانه ۳۰۰۰۰ یورو یا بیشتر را اثبات کنند.

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق قانون

برای مهاجرت به قبرس شمالی به صورت قانونی به مدارک زیر نیاز است:

 1. اسناد مالکیت یا گواهی ثبت املاک
 2. نامه تاییدیه بانکی در خصوص سپرده گذاری
 3. اصل و فتوکپی پاسپورت
 4. صورت حساب بانک
 5. بیانیه منبع درآمد
 6. اثبات شغل
 7. مدارک نشانی محل سکونت
 8. اصل معرفی نامه بانکی (حداکثر ۶ ماه)
 9. مدارک بیمه سلامت
 10. اصل گواهی ترخیص پلیس
 11. دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 12. اصل یا کپی گواهی ازدواج (در صورت وجود)
 13. اصل یا کپی گواهی شده شناسنامه (در صورت وجود)

ضوابط و شرایط مهاجرت به قبرس

قبرس عضو کامل اتحادیه اروپا است. این بدان معناست که یک شهروند قبرس، شهروند اتحادیه اروپا نیز هست و می‌تواند آزادانه در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کند و اقامت کند. قبرس اجازه تابعیت مضاعف را نیز می‌دهد. ۴ راه قانونی وجود دارد که یک خارجی می‌تواند تابعیت قبرس را دریافت کند:

 1. تابعیت بر اساس سنوات اقامت
 2. ازدواج با قبرسی
 3. داشتن والدین قبرسی
 4. سرمایه گذاری در قبرس

درخواست برای شهروندی قبرس می‌تواند توسط خارجیانی ارائه شود که در مجموع ۷ سال اقامت قانونی در قبرس (۲۵۵۵ روز اقامت در قبرس) را قبل از تاریخ درخواست تکمیل کرده اند. متقاضی باید قبل از درخواست اقامت در قبرس، در طول یک سال گذشته به طور مداوم در قبرس اقامت داشته باشد. در مورد متقاضیانی که فرزندان یا والدین آن‌ها شهروندان قبرسی هستند، مدت زمان مورد نیاز به جای ۷ سال، ۵ سال است.

متقاضی باید یک لیست کامل از ورود و خروج از قبرس (بر اساس مهر پاسپورت) تهیه کند که باید روزهای اقامت مورد نیاز فوق را تأیید کند. هر یک از اعضای خانواده باید درخواست جداگانه ای را ارسال کرده و هزینه لازم را بپردازند. تخمین زده می‌شود که پردازش درخواست ۱-۲ سال طول بکشد.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به قبرس شمالی:

 1. شناسنامه
 2. گواهی عدم سابقه کیفری
 3. گواهی ازدواج در صورت وجود
 4. کپی تمام صفحات تمام گذرنامه‌های متقاضی که ورود و خروج به قبرس را نشان می‌دهد.
 5. لیست ورود و خروج
 6. آگهی‌های روزنامه در دو نشریه متوالی که در آن ذکر شده است که متقاضی درخواست تابعیت داده است.
 7. دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت مهر شده
 8. رزومه و گواهی کار.

رسیدگی به فرآیند مهاجرت به قبرس شمالی و کاغذبازی یکی از استرس زاترین جنبه‌های مهاجرت به یک کشور خارجی است. فرایندی که باید طی شود معمولاً پیچیده است، اسناد رسمی مملو از اصطلاحات مبهم و فنی است و به نظر می‌رسد فهرست چیزهایی که باید به دست آورید و انجام دهید پایانی ندارد. با دانستن اینکه اشتباهات بالقوه بسیاری وجود دارد که می‌توانید مرتکب شوید و بسیاری از اتفاقات ممکن است در این مسیر اشتباه پیش بروند، بهتر است در کنار افراد خبره که بارها این راه‌ها را طی کرده اند، مسیر مهاجرت به قبرس شمالی را بگذرانید. لاکچری لایف قبرس، یک تیم با تجربه و خبره در زمینه کمک به مهاجران است که می‌تواند در این مسیر پر فراز و نشیب به شما کمک کند تا آن را با موفقیت طی کنید. فقط کافی است با کارشناسان ما در لاکچری لایف تماس بگیرید تا در این مسیر در کنار شما باشیم.

شرایط اقامت در قبرس شمالی به طور موقت

شرایط  اقامت قبرس شمالی  به صورت موقت با  شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی  فرق می کند. شما برای اقامت قبرس شمالی  به صورت موقت می توانید روش های متفاوتی را تجربه کنید. روش تحصیلی یکی از بهترین روش های  اقامت قبرس شمالی  به صورت موقت می باشد. همچنین روش مهاجرتی به عنوان روش دیگر  اقامت قبرس شمالی  به صورت موقت است. شما می ‌توانید یکی از روش‌ های  اقامت قبرس شمالی  به صورت موقت را انتخاب کنید. کارشناسانی که در دفاتر مهاجرتی فعالیت می‌ کنند شرایط اقامت در قبرس شمالی به صورت موقت را برایتان توضیح می دهند.

برای درخواست اجازه اقامت قبرس شمالی به صورت موقت، باید مدارک زیر را ارسال کنید: فرم درخواست اجازه اقامت موقت تکمیل شده و امضا شده. گواهی مجوز پلیس صادر شده از کشور محل اقامت شما در شش ماه گذشته.

شرایط اقامت در قبرس به طور دائم

یکی از بهترین روش های  اقامت قبرس شمالی ، خرید ملک می باشد. شما برای اینکه  شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی  را داشته باشید می‌ توانید از طریق خرید ملک اقدام کنید.  مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک  به عنوان روش کارآمد و مناسب شناخته می شود. بسیاری از افرادی که  اقامت قبرس شمالی  را می ‌خواهند دریافت کنند با خرید ملک اقدامات لازم را انجام می‌ دهند.  اقامت قبرس شمالی  از طریق ملک یکی از روش ‌های اقامت دائم است. بسیاری از افراد متقاضی، این روش را انتخاب می ‌نمایند. افرادی که مایل هستند یکی از کشورهای اروپایی را در کمترین بازه زمانی برای اقامت انتخاب کنند کشور قبرس برایشان مناسب است.

ما به وضوح می‌دانیم که خرید ملک یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی هر شخص محسوب می‌شود؛ برای همین، شرکت ما تمامی موانع احتمالی را برای سرمایه‌گذاران، هموار و آرامش فکری و روانی را برای  خرید ملک در قبرس شمالی  تضمین می‌کند.

مجوز اقامت قبرس شمالی به صورت دائم، به صورت مادام العمر معتبر است. تمام خانواده و والدین فرد می‌توانند برای دریافت مجوز اقامت دائم اقدام کنند. یک مقیم دائم قبرس پس از گذراندن پنج سال (مجموع ۱۸۲۵ روز) اقامت قانونی در قبرس، حق دارد برای شهروندی قبرس درخواست دهد.

اقامت دائم قبرس یک وضعیت قانونی است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا و وابستگان واجد شرایط، اجازه ورود و اقامت به عنوان مقیم دائم قبرس را به صورت بدون محدودیت می‌دهد. اقامت دائم قبرس منقضی نمی شود؛ بنابراین فرد دارنده، نیازی به تمدید آن ندارد.

برنامه‌های اقامت قبرس شمالی به صورت دائم:

 1. اخذ اقامت قبرس شمالی به صورت دائم از طریق سرمایه گذاری: برای اخذ اقامت قبرس شمالی می‌توانید از مجوز “اقامت قبرس با خرید ملک” استفاده کنید. این نوع مجوز برای سرمایه گذارانی است که در قبرس ملک خریداری می‌کنند و درآمد کافی در خارج از کشور دارند.
 2. اقامت قبرس شمالی با حق کار: برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در لاکچری لایف قبرس تماس حاصل فرمایید.
 3. اقامت دائم با ۵ سال اقامت: شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به مدت پنج سال قبل از ثبت درخواست به طور قانونی و مستمر در قبرس اقامت داشته اند و در تمام مدت ذکر شده دارای کارت اقامت موقت معتبر قبرس بوده اند، می‌توانند برای اجازه اقامت قبرس شمالی به صورت طولانی مدت درخواست دهند.
 4. اقامت دائم برای شهروندان اتحادیه اروپا: این نوع اقامت می‌تواند توسط شهروندان اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آنها و همچنین شهروندان اتحادیه اروپا پس از ۵ سال اقامت قانونی مداوم در قبرس اعمال شود.
 5. اقامت دائم برای سرمایه گذاران برنامه سرمایه گذاری قبرس: متقاضیان برنامه سرمایه گذاری قبرس بلافاصله پس از ارسال درخواست خود حق دارند ظرف پنج روز یک PR قبرس دریافت کنند.
 6. اقامت دائم از طریق ازدواج با قبرسی: متقاضیانی که با شهروند قبرسی ازدواج کرده اند، فرزندان زیر سن قانونی آنها از ازدواج قبلی و همچنین والدین شهروند قبرسی یا پدر و مادر شوهر، مجاز به درخواست اجازه اقامت با مدت نامحدود هستند که به آنها حق اقامت می‌دهد.

شماره های تماس و ارتباط از طریق واتساپ جهت مشاوره سرمایه گذاری در قبرس شمالی:

۰۰۹۰۵۳۳۸۸۶۶۸۹۱ مهندس ائلیار سبحانی

سوالات متداول

 1. باید یک ملک به ارزش حداقل ۲ میلیون یورو بخرید. فرقی نمی کند یک ملک بخرید یا چندین ملک خریداری کنید باید مجموع ارزش آن‌ها ۲ میلیون یورو باشد. (اگر می‌خواهید والدین خود یا همسر خود را نیز به همراه ببرید، باید ۵۰۰۰۰۰ یورو بیشتر سرمایه گذاری کنید.)
 2. شما باید ۱۰۰۰۰۰ یورو به صندوق تحقیق و توسعه دولت قبرس و ۱۰۰۰۰۰ یورو نیز به سازمان توسعه زمین قبرس کمک کنید.
 3. دارای سوابق کیفری روشن و گذشته غیر مرتبط با هیچ نوع فعالیت مجرمانه باشید.
 4. قبل از درخواست برای ویزای طلایی، سرمایه گذاری را انجام داده باشید.
 5. شما باید پول لازم برای سرمایه گذاری را از خارج از کشور انتقال دهید، نه از داخل قبرس.
 6. داشتن کلیه مدارک معتبر لازم برای درخواست اقامت مانند: مدارک موجود و قانونی، وضعیت تأهل، سوابق پلیس، اسناد خرید ملک، کارت شناسایی معتبر، گذرنامه و مواردی از این قبیل برای این کار لازم است.

برای درخواست اجازه اقامت موقت، متقاضیان باید طی هفت روز پس از ورود به قبرس تعدادی مدارک را به اداره ثبت احوال و مهاجرت به قبرس شمالی ارسال کنند:

 1. فرم درخواست
 2. مدرک اقامت
 3. اثبات تمکن مالی
 4. گواهی پزشکی
 5. گواهینامه ترخیص پلیس
 6. یک کپی از پاسپورت آنها
 7. ضمانت نامه بانکی
 8. گواهی بیمه درمانی
 9. همچنین ممکن است از آنها اجازه کار، گواهی ازدواج یا تولد یا مدرک ثبت نام خواسته شود.

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты