قبل
بعدی

سرمایه گذاری در مستغلات

کشور قبرس شمالی یکی از جادویی ترین مکان‌های جهان می باشد  و سرمایه گذاری در مستغلات قبرس شمالی یکی از جذابیت‌های این کشور به شمار می رود. این کشور به پنجمین کشور امن جهان شهرت دارد. سفر به این بهشت ​​امن و زیبای مدیترانه‌ای با سواحل شن‌های طلایی و طبیعت بی‌نظیر شما را با مجموعه‌ای از اماکن تاریخی ۱۰ هزار ساله و طبیعت بکر و دست نخورده آشنا می‌کند قبرس به سبب امنیت اجتماعی بالا ثبات اقتصادی به یکی از محل‌های مهم سرمایه گذاری بدل شده است. جزیره قبرس بعد از جزایره ساردنی و سیسیل سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه‌ است. قبرس شمالی شگفت‌انگیزترین سواحل مدیترانه‌ای را دارد و قیمت املاک در این کشور بسیار منطقی و چشم انداز اقتصادی روشنی را داراست.

این جزیره برای خریداران ملک بسیار محبوب است و قطعا به عنوان مقصدی در تقاطع شرق و غرب برای گذارندن تعطیلات مردم سراسر دنیا آینده‌ای روشن خواهد داشت. قبرس از مناظر دیدنی، روستاهای جذاب و کیلومترها خط ساحلی بی‌نظیر تشکیل شده و  تقریبا در تمام قسمت‌های قبرس شمالی می‌توان ملک خریداری کرد.

قبرس شمالی زیباترین بخش جزیره، با سواحل بکری که چند صد کیلومتر در امتداد خط ساحلی کشیده شده‌اند و درختان پیر زیتون، اکالیپتوس و زیبایی وصف ناپذیر کوه‌های پوشیده از جنگل‌های کاج معطر، خریداران خارجی را نه تنها به خاطر چشم اندازهای زیبا، بلکه به علت قیمت مناسب ملک، فراوانی و تنوع برای هر سلیقه به خود جذب می‌کند.

خرید املاک و مستغلات همواره یک سرمایه گذاری سودآور در جزیره می‌باشد. برای برخی از مردم داشتن خانه‌ای در ساحل می‌تواند مکانی برای خانواده و یا گذراندن تعطیلات باشد و برای برخی دیگر محل اقامتی که همیشه راحت و لذت بخش خواهد بود. الزامات ضروری در انتخاب ملک از قبیل موقعیت جغرافیایی، طبیعت و محیط زیست نقش مهمی در تصمیم خریداران و سرمایه گذاران خارجی ایفا می‌کند.

قبرس شمالی با سیستم علمی توسعه یافته

دانشگاه‌ها و سیستم تحصیلی به طور چشمگیری رشد و توسعه پیدا کرده و بدین جهت ساخت و ساز بسیار پیشرفت داشته و تقاضا برای سرمایه گذاری در بخش مسکن در این سال ها بیشتر شده است.

ارز با ثبات پوند ضامن امنیت سرمایه گذاری در قبرس شمالی

واحد پول برای خرید انواع مستغلات غیر منقول و همچنین تمام وسائل نقلیه موتوری به پوند انگلیس بوده که با ارزش‌ترین و پایدارترین ارز جهان می‌باشد و همراه نرخ رشد مسکن به پوند بوده که این امر توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. واحد پول برای هزینه‌های جاری روزانه لیر ترکیه می‌باشد که این ویژگی خاص باعث بالا رفتن قدرت خرید شهروندان می‌شود.

بازگشت سریع سرمایه در قبرس شمالی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این کشور نسبت به سایر کشورهای همجوار مانند ترکیه و اروپا می‌باشد نرخ بازگشت سرمایه در کشور قبرس شمالی در حدود ۱۰ الی ۱۲ سال می‌باشد در صورتی که این عدد در کشورهای اروپایی و ترکیه  رقم به ۲۰ سال می‌رسد. یعنی اصل پول خریداران و سرمایه گذاران در این بازه زمانی بستگی به نوع سرمایه گذاری بازگشت خواهد داشت.

قبرس شمالی بهشت سرمایه‌گذاری در مدیترانه شرقی

با توجه به تعداد بالای توریست، افراد خارجی و جمعیت قابل توجه دانشجویان در کشور قبرس شمالی، تقاضای بالا برای اجاره مسکن به صورت کوتاه مدت و بلند مدت همواره وجود دارد که این امر باعث آسودگی خاطر سرمایه گذاران در بخش املاک می‌باشد، همچنین قبرس شمالی در بخش املاک و مستغلات ارزش افزوده بالایی داشته و سرمایه‌گذاران بین المللی بسیاری را از سرتاسر دنیا به خود جلب می‌کند.

دلایل ارزشمند بودن سرمایه گذاری در قبرس شمالی

 • بازده سرمایه‌گذاری با نرخ سود بالا
 • نرخ پایین کارمزدهای بانکی و پایین بودن مالیات بردرآمد
 • سهولت سرمایه‌گذاری و انجام امور اداری
 • سهولت در جابه‌جایی و انتقال پول
 • ثبات اقتصادی بالا و امنیت سرمایه و سرمایه‌گذاری
 • اعطای اقامت به خانواده فرد سرمایه‌گذار بدون محدودیت در سرمایه‌گذاری
 • امنیت و آرامش بسیار بالا و محیطی مناسب برای پرورش و آینده فرزندان با تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌ها
 • قدرت خرید بالا نسیت به کشورهای پیشرفته و جهان اول
 • نرخ بسیار پایین جرم و جنایت
 • آب و هوای بسیار ملائم مدیترانه‌ای با بیش از ۳۲۰ روز آفتابی

انتظار رشد ۲۵۰ درصدی املاک قبرس شمالی در صورت توافق صلح

امکان صلح بین دو قبرس شمالی و جنوبی باعث شده‌است تا سرمایه گذاران از جای‌جای دنیا نگاهی ویژه به قبرس شمالی داشته باشند زیرا در صورت صلح، قیمت ملک ۲.۵ الی ۳ برابر رشد خواهد کرد و از طرفی دیگر جز اتحادیه اروپا خواهد شد.

در صورت موفقیت مذاکرات صلح بین دو قبرس شمالی و جنوبی در سازمان ملل، قبرس شمالی به عنوان قسمتی از خاک جمهوری قبرس عضو اتحادیه اروپا محسوب می‌شود که طبق نظر کارشناسان با رشد ۲.۵ الی ۳ برابری قیمت خانه و ملک برابر خواهد بود. کما اینکه در حال حاضر قیمت ملک در قبرس جنوبی تا ۲.۵ برابر املاک قبرس شمالی است، چنین اتفاقی برمبنای مذاکرات صلح دو قبرس که مدت‌هاست در جریان است بسیار قریب‌الوقوع بوده و یک شانس بسیار عالی برای افرادی که در قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده اند را فراهم خواهد کرد.

سرمایه گذاری در مستغلات

اقدامات اولیه جهت سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی

سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی در املاک و مستغلات، برای اروپایی‌های غیرقبرسی چندین دهه است که به چشم می‌خورد. از زمانی که بریتانیایی‌ها به عنوان حاکمان استعماری قبرس در دهه ۱۸۹۰ به قدرت رسیدند. فرهنگ بریتانیایی در کل قبرس همچنان قابل چشم پوشی نیست. ماشین‌ها در سمت چپ حرکت می‌کنند، انگلیسی یک زبان رسمی است، همه علائم جاده‌ها و خیابان‌ها به زبان انگلیسی و همچنین ترکی (در شمال قبرس) هستند. اسکناس‌های پوند انگلیس در همه مغازه‌ها و رستوران‌ها ارز پذیرفته‌شده است و قیمت تمام دارایی‌ها به پوند استرلینگ است. امروزه، قبرس شمالی مدرن به عنوان یک بازار پررونق و در حال ظهور برای املاک و سایر سرمایه گذاری‌های بانکی و تجاری دیده می‌شود. در کشور قبرس قیمت ملک در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

سرمای‌گذاری در قبرس شمالی امکان اقامت به صورت قانونی را تا بیش از ۳ ماه به افراد خارجی خواهد داد. قبل از دریافت مجوز اقامت، بسته به هدف سفر خود، مانند ویزای دانشجویی یا کاری، باید ویزای ورود دریافت کنید. شما باید ویزا را در کشور محل اقامت خود دریافت و پس از ورود به قبرس، جهت مجوز اقامت اقدام کنید.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی فرصت جدیدی را به هر یک از مهاجرین ارائه می دهد. به واسطه سرمایه گذاری در قبرس می توانید اقامت دائم این جزیره را دریافت کنید. مزیت‌های اقامت در این جزیره بی نظیر می‌باشد. در حال حاضر باید بدانید که یکی از بهترین و سریع‌ترین روش های دریافت پاسپورت اتحادیه اروپا، سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌باشد. افرادی که به دنبال خرید آپارتمان و ملک در اتحادیه اروپا هستند می‌توانند در قبرس سرمایه‌گذاری شان را انجام دهند.

به طور کلی باید به خوبی بدانیم که سرمایه‌گذاری در قبرس یکی از روش های اقامت هوشمندانه شناخته می‌شود. اگر شما در قبرس سرمایه گذاری انجام دهید حق اقامت در هر یک از کشورهایی که مربوط به اتحادیه اروپا است را خواهید داشت. با داشتن اقامت قبرس بدون ویزا می‌توانید به ۱۷۳ کشور دنیا بروید. در واقع سرمایه گذاری در قبرس شمالی قابل اعتماد است و هزینه پایینی دارد. نرخ مالیات بر ارزش افزوده در قبرس پایین است. با سرمایه گذاری در قبرس معافیت مالیات بر املاک را دریافت خواهید کرد. اگر شما به دنبال فرصت به دست آوردن تابعیت دوگانه هستید بهتر است که سرمایه گذاری در قبرس شمالی را انجام دهید.

امکان کار، زندگی و مطالعه در هر یک از نقاط اتحادیه اروپا با سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی فراهم خواهد شد. فرآیند سرمایه‌گذاری در قبرس بسیار ساده است. شما دغدغه و دشواری زیادی را در این پروسه طی نمی‌کنید. خرید اوراق قرضه یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی می باشد. همچنین شما از طریق کارآفرینی در قبرس، از طریق ثبت شرکت در قبرس، از طریق خرید ملک در قبرس و روش‌ های دیگر می ‌توانید جهت سرمایه ‌گذاری در این جزیره اقدام کنید.

نحوه سرمایه‌گذاری اصولی و قانونی در قبرس شمالی

برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی باید به خوبی نحوه سرمایه گذاری در قبرس را بشناسید. سرمایه گذاری کردن در این جزیره به عنوان یکی از بهترین روش های اخذ اقامت شناخته می ‌شود. برای مهاجرت باید بدانید که، سرمایه گذاری در قبرس شمالی به منظور سرمایه گذاری با ریسک پایین انجام خواهد شد. یکی از فاکتورهایی که نیاز است زمان سرمایه گذاری در قبرس شمالی به آن دقت کنید خطر ریسک مصادره اموال و سلب مالکیت می باشد. خطر سلب مالکیت از طریق دولت میزبان اعلام خواهد شد.به همین منظور تجزیه و تحلیل کردن این فاکتور، رویدادهای مهم تحریم و … باید مورد بررسی قرار بگیرد. توجه به شاخص ‌های اقتصادی که تاثیر گذار هستند یکی از مهمترین موارد سرمایه گذاری در قبرس شمالی می باشد. به همین دلیل فاکتورهای اساسی مانند مالیات، نرخ بهره بانکی و … را زمان سرمایه گذاری در قبرس باید بررسی کنید. سرمایه گذاری در قبرس شمالی منجر به تولید بیشتر و رشد اقتصادی خواهد شد. به همین دلیل باید تمامی فاکتورهای سرمایه ‌گذاری در این جزیره از نظر سودآور بودن بررسی شود.جهت اخذ پاسپورت قبرس به وسیله سرمایه گذاری در قبرس شمالی نیاز است که سرمایه تان ابتدا مبلغ ۳ هزار یورو باشد.

در این روش شخص نمی تواند کار کند، ولی باید نشان دهد که در خارج از کشور درآمد ماهیانه می تواند داشته باشد. در واقع اگر شما از طریق ملک می خواهید سرمایه گذاری در قبرس شمالی را انجام دهید باید به قوانین این روش توجه داشته باشید. از طریق ثبت شرکت قادر خواهید بود که سرمایه گذاری در قبرس را انجام دهید. باید بدانید که در این روش نیاز است از تخصص کارشناسان استفاده کنید. یکی از دیگر روش هایی که مربوط به سرمایه گذاری در قبرس شمالی است کارآفرینی می باشد. اگر شما تخصص و تجربه خاصی دارید می توانید در قبرس شمالی سرمایه گذاری تان را انجام دهید.

جمهوری قبرس با فرصت‌های فراوان برای سرمایه گذاری سودآور، سرمایه گذاران خارجی را جذب می‌کند. دولت محلی انرژی زیادی برای جذب سرمایه گذاران خارجی گذاشته است و قبرس را در جایگاه سیزدهم در فهرست کشورهای دارای فضای کسب و کار بهینه قرار داده است. اگر تصمیم دارید در اقتصاد محلی سرمایه گذاری کنید تا حداکثر سود را به دست آورید، به شما پیشنهاد می‌کنیم بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی و همچنین مزایا و معایب آنها را بررسی کنید. گزینه‌های سرمایه گذاری در قبرس:

 • پارک علم و فناوری: خرید املاک و مستغلات در قبرس و معاملات ارز خارجی در میان راه‌های مختلف سرمایه گذاری سودآور، رهبران بلامنازع هستند. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند در نوآوری سرمایه گذاری کنند. بزرگترین پارک علم و فناوری در قبرس شمالی در سال ۲۰۱۶ ساخته شد. این پارک طیف گسترده ای از پروژه‌های سرمایه گذاری مرتبط با حوزه‌های مختلف فعالیت علمی را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هم در آخرین پیشرفت‌ها و هم در ساخت خود پارک سرمایه گذاری کنید. با انتخاب بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در این زمینه، خارجی‌های ثروتمند پاداش‌های چشمگیری از دولت قبرس دریافت می‌کنند. این مزایا شامل به دست آوردن حق ثبت اختراع، خرید سهام در استارت آپ‌های نوآور، دریافت پیش اشتغال و مزایای مالیاتی است.
 • خصوصی سازی شرکت‌های دولتی: بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شامل تجاری سازی بندر لیماسول و خصوصی سازی CYTA، ارائه دهنده خدمات مخابراتی است. همچنین پیشنهادات زیادی برای خارجی‌ها و تاجران ثروتمند وجود دارد.
 • سپرده‌های بانکی و سرمایه گذاری در قبرس: سیستم اعتباری قبرس هنوز تعدیل نشده است و فرصت‌های جالبی را به سرمایه گذاران بالقوه ارائه می‌دهد.
 • خرید ملک: بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی به طور سنتی در صنعت ساخت و ساز متمرکز شده است. سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات تقاضای بالایی دارد. اکثر پروژه‌ها برای صنعت گردشگری اجرا می‌شوند. با این حال، پروژه‌های قابل توجهی برای املاک مسکونی و تجاری در قبرس وجود دارد. بازگشت سرمایه بین ۴ تا ۶ درصد در سال متغیر است. هنگام انتخاب این گزینه سرمایه گذاری در قبرس شمالی، لازم است برخی از مشکلات مرتبط را به خاطر بسپارید. انتخاب یک مستاجر قابل اعتماد و هزینه‌های اضافی برای حفظ شرایط فنی مناسب ممکن است چالش برانگیز باشد. اگرچه اگر تصمیم به خرید ملک در قبرس داشته باشید و اجاره و مدیریت آن را به تیم متخصص بسپارید، خطرات ناشی از ضررهای مالی و موانع پیش بینی نشده به حداقل می‌رسد.

پادکست -خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی (قسمت ۱)

پادکست -خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی (قسمت ۲)

 نکات مهم در خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی با مهندس ائلیار سبحانی

به چه نکاتی در خرید اقساطی مستغلات غیرمنقول در قبرس شمالی باید توجه کرد؟

قطعا هیچ کسی دوست نداره که تو قبرس ملک خریداری کنه و نتونه پرداختیش رو به اتمام برسونه پس برای اینکه بعد از خرید ملکت در آینده به مشکل نخوری این پادکست رو گوش کن و هر سوالی داشتی اس‌ام‌اس کن تلگرام و یا واتس آپ بپرس…‼️

سرمایه گذاری در مستغلات
پاسپورت قبرس شمالی و اشتغال در قبرس شمالی

مدارک مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در قبرس

برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی باید مدارک هویتی، پاسپورت معتبر، رزومه شغلی، مجوز اقامت موقت و گواهی سوء پیشینه را ارائه دهید. فرم درخواست اجازه اقامت موقت، تکمیل و امضا شده است. گواهی مجوز پلیس، صادر شده از کشور محل اقامت شما در شش ماه گذشته. یک کپی از صفحات مربوطه گذرنامه شما: اطلاعات شخصی، تاریخ انقضا/صدور، ویزاهای قبلی مدارکی هستند که برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی به آن‌ها نیاز خواهید داشت. همچنین اگر سرمایه گذاری شما از طریق خرید ملک باشد باید سند و قرارداد خرید ملک را نیز در دست داشته باشید. به منظور بررسی ویزا باید مبلغ ۲۱۰ یورو در حساب خود داشته باشید جهت بررسی درخواست ویزا برای خانواده سه نفره ضروری است. ۱۱۰ یورو به صندوق مالی دولتی قبرس و سازمان توسعه زمینی قبرس جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی ارائه دهید.

هزینه سرمایه گذاری در قبرس

هزینه ای که شما برای سرمایه گذاری در قبرس پرداخت می کنید به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هزینه هر یک از روش های سرمایه گذاری در قبرس با یکدیگر فرق می کند. اگر شما مایل به ثبت شرکت در قبرس هستید باید هزینه متفاوتی را بسته به نوع شرکت و خدمات شرکت ارائه دهید. در صورتی که می خواهید سرمایه گذاری در قبرس را از طریق خرید ملک انجام دهید هزینه خرید ملک را باید مورد بررسی قرار دهید.

در واقع هزینه  خرید ملک در قبرس بر اساس نوع ملک، متراژ ملک و جایگاه ملک تعیین خواهد شد. در صورتی که اطلاعات زیادی در مورد هزینه سرمایه گذاری در قبرس شمالی ندارید بهتر است که با افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه مشورت کنید. کارشناسانی که در مراکز مهاجرتی فعالیت می کنند تمامی نکات سرمایه گذاری در قبرس شمالی را برایتان توضیح می دهند.

یکی از کارآمدترین راه‌ها برای تضمین سرمایه گذاری در قبرس، اخذ تابعیت قبرس است. شما می‌توانید برای گذرنامه محلی از طریق تابعیت که ۷ سال طول می‌کشد یا با سرمایه گذاری ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو یا بیشتر درخواست دهید. هنگام انتخاب بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی، شما و اعضای خانواده تان می‌توانید شهروندی محلی را در مدت ۶ ماه دریافت کنید. تابعیت قبرس نیازی به تمدید ندارد و مشمول افشا نیست. با داشتن حساب‌های بانکی یا کسب و کار در جمهوری قبرس، می‌توانید روی محرمانه بودن دارایی‌های خود حساب کنید. پاسپورت قبرس به شما این امکان را می‌دهد که در اتحادیه اروپا زندگی و کار کنید و همچنین بدون ویزا به ۱۲۰ کشور که بخشی از منطقه شنگن هستند سفر کنید. برای دریافت شهروندی، باید حداقل ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو در یکی از دسته بندی‌های زیر سرمایه گذاری کنید:

 • خرید ملک در قبرس.
 • افتتاح یا خرید یک کسب و کار.
 • سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری جایگزین.
 • خرید اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار.

اگر در یک تجارت سرمایه گذاری می‌کنید، باید املاک و مستغلات در قبرس به ارزش حداقل ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ یورو برای دریافت شهروندی خریداری کنید. برای اخذ تابعیت قبرس، سرمایه گذاری ۲.۰ میلیون یورویی در املاک و مستغلات، به اضافه ۱۰۰۰۰۰ یورو به صندوق تحقیق و توسعه دولت و ۱۰۰،۰۰۰ یورو به سازمان توسعه زمین مورد نیاز است. در عرض تنها ۶ ماه پس از چنین سرمایه گذاری در قبرس، به فرد و خانواده سرمایه گذار حق شهروندی اعطا می‌شود.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک

یکی از کاربردی ترین روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی این است که شما برای خرید ملک اقدام کنید. شما می توانید طبق بودجه ای که دارید با خرید ملک، برای سرمایه گذاری در قبرس اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای خرید ملک جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی باید نوع ملک و هزینه خرید ملک را بررسی نمایید. هر یک از کارشناسانی که در مراکز مهاجرتی فعالیت می ‌کنند در مورد سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید ملک اطلاعات دقیق تر و کامل تری را به شما ارائه می دهند. شما اگر ملک مورد نظرتان را در قبرس خریداری کنید می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید. با دریافت اقامت دائم قبرس، مزیت های زیادی که مربوط به ویزای اتحادیه اروپا است را دریافت خواهید کرد.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق خرید مسکن دارید، می‌توانید به خرید پنت‌هاوس، خانه یا ویلا فکر کنید. املاک و مستغلات در قبرس از طریق اجاره و فروش مجدد بعدی درآمد ایجاد می‌کند. همچنین می‌توانید از آن برای اقامت راحت یا تعطیلات خانوادگی استفاده کنید.

نحوه سرمایه گذاری اصولی و قانونی در قبرس شمالی

جمهوری قبرس با فرصت‌های فراوان برای سرمایه گذاری سودآور، سرمایه گذاران خارجی را جذب می‌کند. دولت محلی انرژی زیادی برای جذب سرمایه گذاران خارجی گذاشته است و قبرس را در جایگاه سیزدهم در فهرست کشورهای دارای فضای کسب و کار بهینه قرار داده است. اگر تصمیم دارید در اقتصاد محلی سرمایه گذاری کنید تا حداکثر سود را به دست آورید، به شما پیشنهاد می‌کنیم بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی و همچنین مزایا و معایب آنها را بررسی کنید. گزینه‌های سرمایه گذاری در قبرس:

 • پارک علم و فناوری: خرید املاک و مستغلات در قبرس و معاملات ارز خارجی در میان راه‌های مختلف سرمایه گذاری سودآور، رهبران بلامنازع هستند. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند در نوآوری سرمایه گذاری کنند. بزرگترین پارک علم و فناوری در قبرس شمالی در سال ۲۰۱۶ ساخته شد. این پارک طیف گسترده ای از پروژه‌های سرمایه گذاری مرتبط با حوزه‌های مختلف فعالیت علمی را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هم در آخرین پیشرفت‌ها و هم در ساخت خود پارک سرمایه گذاری کنید. با انتخاب بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در این زمینه، خارجی‌های ثروتمند پاداش‌های چشمگیری از دولت قبرس دریافت می‌کنند. این مزایا شامل به دست آوردن حق ثبت اختراع، خرید سهام در استارت آپ‌های نوآور، دریافت پیش اشتغال و مزایای مالیاتی است.
 • خصوصی سازی شرکت‌های دولتی: بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شامل تجاری سازی بندر لیماسول و خصوصی سازی CYTA، ارائه دهنده خدمات مخابراتی است. همچنین پیشنهادات زیادی برای خارجی‌ها و تاجران ثروتمند وجود دارد.
 • سپرده‌های بانکی و سرمایه گذاری در قبرس: سیستم اعتباری قبرس هنوز تعدیل نشده است و فرصت‌های جالبی را به سرمایه گذاران بالقوه ارائه می‌دهد.
 • خرید ملک: بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شمالی به طور سنتی در صنعت ساخت و ساز متمرکز شده است. سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات تقاضای بالایی دارد. اکثر پروژه‌ها برای صنعت گردشگری اجرا می‌شوند. با این حال، پروژه‌های قابل توجهی برای املاک مسکونی و تجاری در قبرس وجود دارد. بازگشت سرمایه بین ۴ تا ۶ درصد در سال متغیر است. هنگام انتخاب این گزینه سرمایه گذاری در قبرس شمالی، لازم است برخی از مشکلات مرتبط را به خاطر بسپارید. انتخاب یک مستاجر قابل اعتماد و هزینه‌های اضافی برای حفظ شرایط فنی مناسب ممکن است چالش برانگیز باشد. اگرچه اگر تصمیم به خرید ملک در قبرس داشته باشید و اجاره و مدیریت آن را به تیم متخصص بسپارید، خطرات ناشی از ضررهای مالی و موانع پیش بینی نشده به حداقل می‌رسد.

مهندس ائلیار سبحانی

جهت مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در قبرس شمالی با این شماره تماس بگیرید: ۰۰۹۰۵۳۳۸۸۶۶۸۹۱

سوالات متداول

 • بازده سرمایه گذاری با نرخ سود بالا
 • نرخ پایین کارمزدهای بانکی و پایین بودن مالیات بر درآمد
 • سهولت سرمایه گذاری و انجام امور اداری
 • سهولت در جابه جایی و انتقال پول
 • ثبات اقتصادی بالا و امنیت سرمایه و سرمایه گذاری
 • اعطای اقامت به خانواده فرد سرمایه گذار بدون محدودیت در سرمایه گذاری
 • امنیت و آرامش بسیار بالا و محیطی مناسب برای پرورش و آینده فرزندان با تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه ها
 • قدرت خرید بالا نسیت به کشورهای پیشرفته و جهان اول
 • نرخ بسیار پایین جرم و جنایت

بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در قبرس شامل تجاری سازی بندر لیماسول و خصوصی سازی CYTA، ارائه دهنده خدمات مخابراتی است. همچنین پیشنهادات زیادی برای خارجی‌ها و تاجران ثروتمند وجود دارد.

جستجوی پروژه

واحدهای ۳ خوابه پروژه لوتوس منطقه توزلا نوع D

£ 410,000

واحدهای ۳ خوابه پروژه لوتوس واقع در پروژه لاکچری لوتوس (LOTUS) واقع در منطقه توزلا…

  3   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

ویلاهای دوبلکس ۴ خوابه واقع در منطقه مسکونی و توریستی ینی بغازایچی

£ 680,000

ویلاهای دوبلکس ۴ خوابه ینی بغازایچی در مجموعه‌ای کاملا منحصر بفرد و آرام واقع شده…

  4   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

واحدهای استودیو در پروژه لوکس و لاکچری گرند سفیر بلو

£ 170,000

واحدهای استودیو گرندسفیر بلو در لوکس ترین پروژه هتلی قبرس واقع شده اشت. در این…

واحدهای 1+3، پروژه لوتوس واقع در منطقه توزلا نوع B

£ 410,000

واحدهای 1+3 پروژه لاکچری لوتوس (LOTUS)   واقع در منطقه توزلا (TUZLA) در قبرس شمالی واقع…

  3   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

واحدهای 1+4 پروژه لوتوس واقع در منطقه توزلا نوع C

£ 410,000

واحدهای 1+4 پروژه لوتوس (LOTUS) واقع در منطقه توزلا (TUZLA) در قبرس شمالی شامل 19…

  3   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

ویلا های یک طبقه،۳ خوابه واقع در منطقه مسکونی و توریستی ینی بغازایچی

ویلاهای یک طبقه و ۳ خوابه واقع در منطقه مسکونی و توریستی ینی بغازایچی در مجموعه…

  3   2   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

ویلاهای دوبلکس ۳ خوابه واقع در منطقه مسکونی و توریستی ینی بغازایچی

£ 585,000

این ویلاها در مجموعه های کاملا منحصر بفرد و آرام شامل ۱۰ ویلای مستقل دوبلکس…

  3   بیش از ۱۲۰ متر - Sq Ft

واحدهای دو خوابه اسکای دلوکسیا

£ 215,000

واحدهای دو خوابه اسکای دلوکسیا (SKY DELUXIA) با متراژهای 99 الی 144/5 متر مربع می‌باشند…

  2

واحدهای یک خوابه اسکای دلوکسیا

£ 165,000

واحدهای یک خوابه پروژه اسکای دلوکسیا (SKY DELUXIA) با متراژهای 69 الی 89/5 متر مربع…

  1   دارد

واحدهای 1+3 نوع A پروژه لوتوس واقع در منطقه توزلا

£ 410,000

واحدهای 1+3 پروژه لوتوس نوع  (A) در منطقه توزلا (TUZLA) در قبرس شمالی واقع شده…

  3

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی