دانشگاه مدیترانه شرق( EMU )

دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) مستقر در جزیره مدیترانه ای قبرس در سال 1979 در جمهوری ترک قبرس شمالی (TRNC) به عنوان یک موسسه با هدف آموزش و ایجاد منابع انسانی برای یک کشور تازه تاسیس، تاسیس شد. در طول سال ها نه تنها EMU به طور تصاعدی رشد کرده است تا جایگاه خود را به عنوان یک دانشگاه دولتی شناخته شده بین المللی در جمهوری ترک قبرس شمالی، با بیش از50/000 فارغ التحصیل و در حال حاضر ارائه آموزش برای نزدیک به 20/000 دانشجو حفظ کند بلکه جای خود را به عنوان یک دانشگاه که دروس را به زبان انگلیسی ارائه می کند در سراسر جهان باز کرده است.

بیشتر بخوانید: برترین دانشگاه‌های قبرس شمالی

بیشتر بخوانید: تحصیل در قبرس شمالی

دانشگاه مدیترانه شرق( EMU )

رتبه بندی آموزش عالی تایمز دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی به کیفیت خود در طول تجربه یادگیری هر یک از دانش آموزانی که از درهای آن عبور کرده اند، افتخار می کند. همانطور که چهلمین سالگرد خود را آغاز می کند و در رتبه بندی آموزش عالی تایمز (THE) در  رده ۶۰۱ تا ۸۰۰ قرار گرفته است و همزمان در گروه دانشگاه های جوان در رده ۱۵۱ _ ۲۰۰ قرار دارد.

EMU  یک دانشگاه موفق ۵ ستاره است که رتبه آن توسط QS اعطا می شود. این موسسه با بیش از ۱۰۰ برنامه در مقطع کارشناسی و مدرسه، بیش از ۸۰ برنامه تحصیلات تکمیلی و ارائه آموزش به دانش آموزان از ۱۰۸ کشور مختلف است .

 دانشگاه مدیترانه شرقی به طور مداوم موفقیت هایی را کسب می کند که فرصت های آینده همه دانش آموزان خود را با تعداد زیادی از گواهینامه های بین المللی شناخته شده و اعطا شده به آن افزایش می دهد.

دانشگاه مدیترانه شرق( EMU )برنامه های تحصیلی در دانشگاه مدیترانه شرقی

با افتتاح دانشکده پزشکی تازه تاسیس در سال تحصیلی 2012-2013، دانشگاه مدیترانه شرقی از طریق 95 برنامه کارشناسی و مدرسه و 77 برنامه تحصیلات تکمیلی و دکترا توسط 11 دانشکده، 5 مدرسه زبان های خارجی و انگلیسی ارائه شده است.

طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی که منجر به مدرک کارشناسی ارشد و دکتری فلسفه می‌شوند، توسط مؤسسه مطالعات و تحقیقات تحصیلات تکمیلی در EMU هماهنگ و اداره می‌شوند. این برنامه ها توسط گروه های آموزشی در دانشکده ها و مدارس دانشگاه میزبانی و مدیریت می شود.

مؤسسه مسئولیت نظارت، رسیدگی و هماهنگی امور مربوط به پذیرش فارغ التحصیلان، دستیاری ها، پیشنهادات و دفاع از پایان نامه، نظارت و آزمون ها را با رعایت آئین نامه های دانشگاه و آیین نامه های تعیین شده توسط سنای دانشگاه بر عهده دارد.

این دانشگاه دارای رنکینگ جهانی و ۵۰ تا ۱۰۰٪ بورسیه برای دانشجویان بین المللی،  نه تنها مکان ایده آلی برای برداشتن گام بعدی شما به سمت آینده شغلی بین المللی است، بلکه فرصتی بی نظیر برای به دست آوردن یک مدرک معتبر از یک موسسه در سطح جهانیست.

دانشگاه مدیترانه شرق( EMU )

خدمات دانشجویی دانشگاه مدیترانه شرقی

دفتر ارتقای بین المللی EMU ماموریت دارد که EMU را ارتقا دهد و دانشجویان بین المللی را که می توانند معیارهای آموزشی آکادمیک در EMU را رعایت کنند، بپذیرد. علاوه بر این، IPO ماموریت افزایش فعالیت های تبادل دانشجو بین EMU و دانشگاه های شریک آن را دارد.

بیشتر بخوانید:هزینه های زندگی در قبرس شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی