دریافت پاسپورت قبرس شمالی :

هر کشوری با توجه به اصول خود قوانین شهروندی را وضع کرده و به اجرا در می آورد. قوانین مهاجرتی هر کشور تابع اقتصاد هر کشور می باشد و هر کشوری هنگام پذیرش مهاجر و اعطای تابعیت منافع اقتصادی خود را لحاظ کرده و بر طبق آن سیاست مهاجرتی را تبیین و تدوین می کند و این قوانین در مقاطع مختلف زمانی اجرا و یا لغو می شوند. برای مثال این که قبرس شمالی بعد از شش سال به شما شهروندی اعطا کند بیشتر به پتانسیل ها و مزیت های شما بر می گردد که تا چه میزان برای کشور قبرس شمالی سودمندی و مزیت اقتصادی دارید. مواردی که در اخذ پاسپورت هر کشوری دخیل است شامل :

نبود سابقه جرم و قضایی در کشور

نبود فرار مالیاتی

تمدید ویزای شما در مدت اقامت به صورت منظم

میزان تراکنش مالی حساب ها و بیلان مالی

میزان پرداخت مالیات به عنوان کارآفرین و صاحب شرکت

رعایت این موارد از اساسی ترین موارد جهت اخذ پاسپورت قبرس شمالی می باشد.

اشتغال در قبرس شمالی :

يکي از سوال هايي که براي بسیاری از متقاضیان مهاجرت به قبرس شمالی مطرح مي شود، نحوه کار در قبرس شمالی است. در کشور قبرس شمالی نیز مانند سایر کشور های جهان برخي مشاغل دارای رونق و بازار بهتری است. امکان یافتن شغل دولتی در ابتدای ورود به قبرس شمالی تقریبا غیر ممکن است. نیروی کار متخصص در قبرس شمالی طبق قانون کار دارای حقوق ثابت به اضافه‌ی درصدی از سود شرکت می باشد.

در حالت کلی برای افرادی که تا حدودی به زبان انگلیسی و یا ترکی مسلط هستند، شرایط کار فراهم می‌باشد. باید توجه داشت که یافتن کار مرتبط با رشته تحصیلی نیازمند آشنایی بیشتر با شرایط کار، زبان، و فرهنگ قبرس شمالی است، بنابراین برای افرادی که به دنبال کاری هستند که دقیقا مرتبط با رشته تحصیلی آن‌ها باشد، این امر در ابتدای ورود به این کشور، تا حدودی سخت خواهد بود.

حداقل حقوق یک کارگر ساده در قبرس شمالی با توجه به قانون کار معادل ۳۱۵۰ لیر است. این مقدار حقوق در مراکز خصوصی و دولتی متفاوت است و این تفاوت به گونه است که در برخی مراکز خصوصی حقوق به دلار و پوند پرداخت می شود تدریس در دانشگاه های قبرس شمالی با توجه به نیمه وقت بودن و یا تمام وقت بودن استاد، درآمدی مابین ۵۰۰ دلار تا ۲۰۰۰دلار دارد.

اگر فردی بتواند در یکی از شرکت ها و یا واحدهای صنفی کشور قبرس شمالی استخدام شود می تواند بنابر درخواست آن واحد صنفی و معرفی به اداره کار علاوه بر دریافت حقوق و بیمه طبق قانون کار از خدمات ویزای کاری نیز بهره مند شود.  حقوق پایه قانون کار در قبرس شمالی همه ساله تغییر میکند.

طبق قوانین اداره کار کشور قبرس شمالی دانشجویان اجازه کار تمام وقت و دریافت بیمه و مزایای قانون کار را نداشته و دانشجویان تنها میتوانند بصورت پاره وقت در واحدهای صنفی، شرکت ها و یا رستوران ها مشغول به کار شوند. معمولا حقوق کار پاره وقت در قبرس شمالی چیزی در حدود ۱۱۰۰ الی ۱۵۰۰ لیر ترکیه بسته به ساعات کاری که دانشجو مشغول به کار میشود متفاوت است.

دانشجویانی که در قبرس  شمالی مشغول به تحصیل هستند دارای ویزای تحصیلی میباشند. بنابراین نمیتوانند بصورت همزمان ویزای کاری داشته باشند، بنابراین دانشجویان میتوانند به یک کار پاره وقت مشغول شوند بطوریکه به نمره های آنها لطمه ای وارد نشود. بهترین زمان برای کار دانشجویان در قبرس شمالی  فصل تابستان میباشد زیرا بهترین زمان و پر مشتری ترین فصل هتل ها، رستوران ها و اماکن توریستی بوده و اینگونه اماکن به شدت به نیروی کار نیازمند هستند و از طرفی دانشجوان در فصل تابستان زمان بیشتری برای کار کردن دارند.

اقدامات اولیه جهت مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی بر اساس اصول و مراحل مشخص شده انجام می گردد. شما برای دریافت اقامت این کشور باید در مورد روش ‌های اقامت اطلاعات بیشتری کسب کنید. سپس اقدامات اولیه تان را جهت مهاجرت به قبرس شمالی انجام دهید. در واقع باید به خوبی بدانید که شرایط مهاجرت به این کشور بسیار آسان است. یکی از مهمترین اقداماتی که برای مهاجرت به قبرس باید انجام دهید این است که روش مهاجرت مناسبی را انتخاب کنید. شرایط مهاجرت به قبرس در هر یک از روش ها فرق می کند. در واقع شما برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق دریافت ویزای کار باید تمامی مدارک شخصی تان را آماده کنید.

مدارکی که مربوط به رزومه کاری، سابقه کاری، تحصیلات و غیره می باشد را باید تحویل دهید. هر یک از مدارکی که مربوط به مهاجرت به قبرس از طریق کار است بررسی می‌ شود. اگر تمامی شرایط مهاجرت به قبرس را بدانید می توانید سریعتر جهت مهاجرت به قبرس اقدام کنید. کارشناسان مراکز مهاجرتی به خوبی با روش های متفاوت مهاجرت به قبرس شمالی آشنا هستند. بر همین اساس شما را می توانند برای مهاجرت به قبرس از طریق کار راهنمایی کنند. توجه داشته باشید که مهاجرت به قبرس شمالی از طریق دریافت ویزای کار پروسه زمانی مشخص شده ای را در بر می گیرد.

هزینه مهاجرت به قبرس از طریق کار

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق روش های متنوع انجام می شود. مهاجرت به قبرس از طریق کار یکی از روش های مناسب مهاجرت به شمار می رود. بررسی جوانب مهاجرت به قبرس و شرایط مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار را باید به صورت دقیق انجام دهید. درآمد متوسط ماهانه افراد در قبرس شمالی حدود ۲ هزار و ۱۶۰ یورو می باشد. کمترین میزان درآمدی که افراد در قبرس شمالی دارند ۵۵۰ یورو است. همچنین بیشترین درآمد افراد در قبرس شمالی ۹۶۶۰ یورو می باشد. اگر سابقه کاری بیشتری داشته باشید و تحصیلات تان بالا باشد درآمد بیشتری کسب می کنید.

جهت مهاجرت به قبرس شمالی از طریق دریافت ویزای کار باید تمامی مواردی که مربوط به سابقه کاری تان است را وارد کنید. سفارت، تحصیلات و سابقه کاری شما را مورد بررسی قرار می‌ دهد. سپس با درخواست شما جهت مهاجرت به قبرس شمالی موافقت می ‌کند. مهاجرت به قبرس از طریق کار توسط مراکز مهاجرتی انجام می گردد. اگر شما می خواهید تمامی جوانب مهاجرت به قبرس و شرایط مهاجرت به قبرس را بررسی کنید بهتر است که با کارشناسان مشورت نمایید. هزینه های رایج زندگی در قبرس متفاوت می باشد. شما بسته به کیفیت زندگی خود می توانید هزینه هایتان را در قبرس شمالی مدیریت کنید. پیش از مهاجرت به قبرس شمالی باید به خوبی در مورد هزینه های زندگی و درآمد ماهانه تان اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

شرایط مهاجرت به قبرس از طریق قانون

اگر می خواهید برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق قانون اقدام نمایید باید روش ‌های اصولی مهاجرت به قبرس را بشناسید. روش مهاجرت به قبرس از طریق کار یکی از بهترین روش های اقامت به شمار می‌ رود. مهاجرت تحصیلی و مهاجرت سرمایه گذاری به عنوان دیگر روش های مهاجرت شناخته می شوند. شرایط مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری متفاوت است. بر همین اساس جهت مهاجرت به قبرس شمالی باید شرایط قانونی هر یک از روش ها را بشناسید. سفارت قبرس شمالی برای مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری، کار و تحصیل تمامی شرایط را به متقاضیان اعلام می کند. بر همین اساس متقاضیان طبق شرایطی که دارند می توانند برای مهاجرت به قبرس شمالی اقدامات لازم را انجام دهند.

 

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به قبرس

مدارکی که شما برای مهاجرت به قبرس شمالی نیاز دارید متفاوت است. هر یک از روش های مهاجرت به قبرس شمالی مدارک متفاوتی را در بر می گیرند. به عنوان مثال اگر شما می خواهید مهاجرت به قبرس از طریق کار را انتخاب کنید باید تمامی مدارک مربوط به سوابق کاری تان را ارائه دهید. هر یک از مدارکی که نشان دهنده رزومه کاری و تحصیلات تان می باشد در این روش باید ارائه گردد. در صورتی که می خواهید مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه‌ گذاری را انتخاب کنید باید میزان بودجه تان را به طور کامل وارد نمایید.

در واقع تمامی اطلاعات مالی تان در این روش مهاجرت به قبرس شمالی مورد بررسی قرار می‌ گیرد. جهت مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل باید اطلاعاتی که مربوط به دانش و آگاهی تان است به صورت دقیق وارد شود. شرایط مهاجرت به قبرس بر اساس استانداردهای مشخص شده می باشد. شما جهت مهاجرت به قبرس شمالی و برای ارائه مدارک باید ابتدا روش مهاجرت خود را مشخص کنید. پس از مشخص کردن روش مهاجرت، تمامی مدارکی که نیاز است ارائه دهید را باید آماده کنید. در مورد آماده سازی مدارک بهتر است که با کارشناسان مراکز مهاجرتی مشورت کنید.

 

ضوابط و شرایط مهاجرت به قبرس

تمامی ضوابط و شرایط مهاجرت به قبرس، از طریق سفارت به متقاضیان اعلام خواهد شد. برای مهاجرت به قبرس شمالی باید با کارشناسانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید. آنها به خوبی تمامی شرایط و ضوابط مهاجرت به قبرس را می شناسند. هر یک از نکاتی که مربوط به مهاجرت به قبرس از طریق کار می باشد را برایتان توضیح می دهند. همچنین می توانند برایتان شرایط آسان ‌تری را جهت مهاجرت به قبرس شمالی فراهم کنند. توجه داشته باشید که شرایط مهاجرت به قبرس نسبت به دیگر کشورهای اروپایی آسان تر است. قبرس شمالی یکی از کشورهای اروپایی به شمار می رود که شما با دریافت اقامت این کشور مزیت های زیادی دریافت خواهید کرد. شرایط مهاجرت به قبرس شمالی بر اساس روش مهاجرت تعیین خواهد شد. به طور کلی شرایط مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری، با شرایط مهاجرت به قبرس از طریق کار فرق می کند. برای اینکه شرایط مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه ‌گذاری را داشته باشید باید بودجه زیادی فراهم کنید. همچنین جهت مهاجرت به قبرس از طریق کار باید تخصص و تجربه کافی داشته باشید.

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms