قبرس ازجمله کشورهایی است که این روزها ایرانیان زیادی مایل به مهاجرت به این کشور زیبا هستند. یکی از راحت‌ترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور است. با این کار شما نه تنها می‌توانید اقامت دائم قبرس را دریافت نمایید بلکه این امکان نیز وجود دارد که شما برای خرید ملک از تسهیلات وام بانکی نیز استفاده کنید. اما مهمترین نکته در طی کردن هرچه بهتر این مسیر داشتن مشاوره‌ای صحیح می‌باشد. مشاوران ما در شرکت سرمایه گذاری و مهاجرتی زندگی لوکس می‌توانند همواره بهترین گزینه‌های موجود را باتوجه به شرایط شما ارائه دهند. برای کسب اطلاعات جامع‌تر در مورد مراحل و شرایط خرید ملک در قبرس شمالی تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شرکت مهاجرتی زندگی لوکس خرید ملک در قبرس شمالی را در راحت‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهد.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی بصورت زیر می‌باشد. توجه داشته باشید که تیم متخصص شرکت زندگی لوکس در کنار شما خواهند بود تا تمامی این مراحل را به بهترین نحو ممکن طی کنید.

۱- این شرکت تور بازدید از قبرس و املاک و مستغلات را برای شما متقاضیان محترم فراهم می‌کند تا بتوانید با علم و شناخت کافی از محیط اقدام به انتخاب ملک محل زندگیتان کنید.

۲- پس از بازدیدهای مکرر که طی چند روز انجام می‌شود، املاک آنالیزی متناسب با بودجه و شرایط پرداختی و نوع ملک و هدف شما انجام خواهد داد و مناسب‌ترین املاک را لیست می‌کند. سپس با کمک مدیر فروش و متخصص این امر (مهندس سبحانی) و وکیل شرکت Luxury Life قرارداد ملک مورد نظر خریدار براساس قیمت و شرایط پرداختی با اتفاق شرکت سازنده تهیه می‌شود.

 • تبصره؛ شایان ذکر است که برای جلوگیری از هر نوع ایراد و مشکل حقوقی آتی و حفظ منافع خریدار در قرارداد و انتقال به‌موقع اسناد به‌ نام خریدار حضور وکیل حاذق تیم Luxury Life جهت تفهیم تمامی بندهای قرارداد به خریدار، بررسی صحت ‌و سقم مدارک فروشنده، اعتبار سند، نظارت بر فرآیند خرید و انتقال سند و همچنین به جهت در نظر گرفتن صلاح و غبطه خریدار مطابق توصیه شرکت Luxury Life الزامی می‌باشد. (شما خریدار گرامی می‌توانید از وکیل مورد نظر خود نیز برای این مهم بهره ببرید).

۳- مطابق قانون خرید مستغلات غیر منقول برای اتباع خارجی در خاک TRNC برای عقد قرارداد «چه ملک‌های آماده تحویل و چه پیش خرید» پرداخت ۱/۳ مبلغ کل ملک الزامی می‌باشد.

۴- چنانچه در بازدید اولیه این مقدار از مبلغ کل ملک مورد نظر برای پرداخت میسر نبود، خریدار می‌تواند با حداقل ۵٪ ارزش اعلامی، ملک مورد نظر را رزرو کند تا مبلغ ۱/۳ طی مدت زمان توافقی توسط خریدار محترم کامل شود.

 •  تبصره ۱ : عقد قرارداد منوط به پرداخت حداقل ۱/۳ مبلغ کل ملک می‌باشد.
 • تبصره ۲ : درصورت انصراف از خرید، مبلغ رزرو غیر قابل برگشت خواهد بود.

۵- بعد از عقد قرارداد، طی ۲۱ روز از زمان عقد قرارداد می‌بایستی با باطل نمودن ۰.۵ درصد تمبر (نیم درصد ارزش ملک خریداری شده) و ۶ درصد هزینه سند از ۱۲٪ کل در اداره مالیات و ثبت اسناد منطقه خریداری شده نسبت به ثبت سند به نام خریدار اقدام نمود.

 • تبصره : درصورت عدم انجام این کار در مدت زمان مذکور و تاریخ درج شده در قرارداد، قرارداد ملک باطل خواهد شد و می‌بایستی مجدداً قراردادی جدید تنظیم شود.

۶- کلیه متقاضیان خارجی جهت انتقال سند ملک خریداری شده به نام خود در خاک قبرس شمالی می‌بایستی اجازه انتقال سند را از شورای وزیران جمهوری ترک‌نشین قبرس شمالی دریافت کنند. وكلای شرکت Luxury Life اقدامات لازم جهت گرفتن این مجوزها را برای شما انجام خواهند داد.

خرید ملک در قبرس شمالی

اسناد مورد نیاز جهت درخواست سند رسمی برای تکمیل کارهای خرید ملک در قبرس شمالی

 •  یک نسخه از قرارداد به انضمام پیوست‌ها و اسناد زمین
 •  نقشه هوایی از موقعیت ملک
 • فرم درخواست
 • فرم مشخصات فرد درخواست کننده
 • کپی صفحه اول گذرنامه
 • برگه سو پیشینه فرد متقاضی از کشور مبدا (بصورت ترجمه شده به انگلیسی) با اصل گواهی صادر شده به زبان فارسی

بعد از انجام تمامی پروسه کاری فوق با در دست داشتن تمامی اسناد و مدارک دولتی مهر و تایید شده در طی ۶۰ روز کاری، با کمک وکلای شرکت زندگی لوکس می‌توانید اقامت قبرس شمالی را دریافت نمایید.

درصورت داشتن هرگونه سوال برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت قبرس شمالی  می‌توانید با مشاوران با در luxury life تماس بگیرید.

شرکت سرمایه‌گذاری و مهاجرتی زندگی لوکس بهترین انتخاب برای خرید ملک در قبرس شمالی

مشاوران ما در شرکت زندگی لوکس از صفر تا صد مراحل خرید ملک در قبرس شمالی در کنار شما خواهند بود تا بتوانید تمامی این مراحل را با آرامش خاطر و در بهترین حالت ممکن سپری کنید.

لازم به ذکر است که تیم وکلای قبرسی شرکت Luxury Life  از بنام‌ترین و بهترین وکلای قبرسی محسوب می‌شوند که از ابتدا تا انتها همراه شما مشتریان عزیز خواهند بود.

 مدت زمان صدور مجوز از شورای وزیران برای ثبت سند به نام خریدار

 مدت زمان لازم و درج شده در قانون برای ثبت سند به نام خریدار ۶ الی ۸ ماه است. اما وکلای شرکت Luxury Life این مرحله را در مدت زمان بسیار بسیار کمتر برای شما انجام خواهند داد.

هزینه‌های ثبت سند به نام خریدار  

مالیات بر ارزش افزوده ملک شما در مرحله تحویل ملک از طرف خریدار  ۵٪ ارزش ملک خریداری شده می‌باشد که به فروشنده پرداخت می‌شود.

لازم به ذکر است که مالیات بر ارزش افزوده برای هر ملک فقط یک بار برای همیشه لازم به پرداخت است. بعد از دریافت مجوز انتقال سند از شورای وزیران قبرس شمالی، هزینه انتقال سند ۳٪ ارزش ملک خواهد بود.

تبصره : در خرید اول، خریدار ۲٪ از معافیت برخوردار است. که در این صورت هزینه انتقال سند به ۱٪ ارزش ملک خریداری شده کاهش خواهد یافت.

بعد از طی تمامی مراحلی که گفته شد، مراحل خرید ملک شما به اتمام می‌رسد. بعد از آن شما صاحب بخشی از خاک قبرس شمالی خواهید بود. در چنین شرایطی می‌توانید با در دست داشتن اقامت قبرس و سند مالکیت ملک خود به تمامی کشورهای دنیا از سفارت‌های موجود در قبرس و ترکیه اقدام به دریافت ویزای توریستی نموده و سفر کنید. شرکت Luxury Life زندگی تازه در سرزمین جدید را به شما تبریک عرض می‌کند.

مزایای خرید ملک در قبرس

ازجمله مزایای خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان دریافت اقامت دائم با خرید ملک
 • امکان خرید اقساطی ملک در این کشور
 • تنوع قیمت‌ها و گزینه‌های موجود برای خرید
 • رشد قیمت ملک بصورت ۱۵٪ سالانه
 • با اجاره دادن ملک خریداری شده به درآمد دلاری می‌رسید.
 • خاک این کشور را خریداری می‌کنید
 • سرمایه‌گذاری با پوند انگلیس
 • امکان داشتن حساب‌های بین‌المللی
 • امکانات رفاهی
 • تحصیل رایگان فرزندان تا مقطع قبل از دانشگاه
 • هر زمان که بخواهید می‌توانید ملک خود را به راحتی بفروشید
 • امکان سفر به ۱۷۵ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا و بدون هیچ مشکل دیگری.

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی مراحل و شرایط خرید ملک در قبرس شمالی پرداختیم. با توجه به افزایش روز افزون درخواست ایرانیان برای دریافت اقامت دائم قبرس شمالی، روش دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی یکی از بهترین روش‌ها محسوب می‌شود. با این روش شما نه تنها در این کشور دارای ملک دلخواه خواهید شد، بلکه با دریافت اقامت از امکانات و شرایط رفاهی خوبی نیز برخوردار می‌گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی