بسیاری از افرادی که میخواهند در دانشگاه های قبرس شمالی تحصیل کنند، تمایل دارند که ویزای همراه را برای اعضای خانواده خود نیز دریافت کنند، به ویژه دانشجویان متاهل بیشتر مایل به اخذ ویزای همراه دانشجو در کشور قبرس شمالی هستند. همسر و فرزندانی که کمتر از ۱۸ سال سن دارند، می‌توانند ویزای همراه کشور قبرس شمالی را دریافت کرده و وارد این کشور شوند. حال، سوالی که ذهن بیشتر مهاجران را درگیر می‌کند این است که شرایط اخذ ویزای همراه دانشجو در کشور قبرس شمالی چگونه است؟ در ادامه مطلب قصد داریم این شرایط را مورد بررسی قرار دهیم.

در حقیقت، بر اساس قوانینی که در کشور قبرس شمالی وجود دارد همراهان افرادی که قصد تحصیل در قبرس شمالی را دارند قادر به دریافت ویزای همراه بوده و میتوانند در مدت تحصیل متقاضی در دانشگاه‌های قبرس شمالی به همراه او در این کشور اقامت داشته باشند.

شرایط اخذ ویزای همراه دانشجو در کشور قبرس شمالی

افرادی که مایل به اخذ ویزای همراه در کشور قبرس شمالی هستند، اگر فرد اصلی یعنی متقاضی، اقامت خود در کشور قبرس شمالی را از طریق سرمایه‌گذاری یا تحصیلی در این کشور دریافت کرده باشد قادر به اخذ ویزای همراه برای خانواده خود در این کشور نیز می باشد. در نتیجه دانشجویان متقاضی که نیز صرفا جهت تحصیل در کشور قبرس شمالی اقدام کرده اند نیز می‌توانند ویزای همراه را برای همسر و فرزندان و اعضای خانواده وابسته خود دریافت کنند.

شرایط اخذ ویزای همراه دانشجو در کشور قبرس شمالی

همانطور که در مطالب قبلی ذکر شد، تحصیل در قبرس شمالی دارای مزیت های بسیار زیادی است که یکی از مهمترین آنها می‌توان به برخورداری از وضعیت آب وهوایی مناسب و مطلوب این کشور اشاره کرد. هزینه‌ای که برای زندگی و تحصیل در کشور قبرس شمالی باید پرداخته شود در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر بسیار کم بوده و این مسئله باعث شده تا دانشجویان بسیاری قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های قبرس شمالی را داشته باشند و اقدام به اخذ ویزا و اقامت در این کشور کنند.

One thought on “شرایط اخذ ویزای همراه دانشجو در کشور قبرس شمالی

  1. مهدی میگوید:

    سلام
    من اگر برای ارشد درخواست بدم و برم،همسر و بچه هام هم میتونن بیان همراهم؟
    و دیگر اینکه طی مدت تحصیل من همسرم اجازه کار در قبرس رو خواهد داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی