اقتصاد قبرس شمالی مبتنی بر بازار آزاد و ارائه خدمات می‌باشد. در مقاله به بهترین و مناسب شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری اشاره خواهیم کرد. همچنین روشها و متد های مختلف سرمایه گذاری در قبرس شمالی و نحوه سرمایه گذاری را جهت اخذ اقامت قبرس شمالی، در این مقاله مورد ارزیابی و تحلیل قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: شهر گیرنه قبرس شمالی

درباره سرمایه گذاری در قبرس شمالی

قبرس شمالی به لطف موقعیت استراتژیک و بسیاری از ویژگی‌های شگفت انگیزش، کشوری جذاب برای سرمایه گذاران می‌باشد. قبرس شمالی به عنوان یکی از زیباترین و بزرگترین جزایر مدیترانه، در بخش املاک و مستغلات نیز محبوب و پرطرفدار است. تمامی افراد می‌توانند در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنند.
بهترین و مناسب شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

بیشتر بخوانید: اشنایی با شهر فاماگوستا

از آنجا که کیفیت مدیریت مشاغل در سطح مطلوبی است و اقتصاد این کشور به سرعت در حال رشد می‌باشد، فرصت‌های متنوع و مختلفی در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است. همچنین علاوه بر این، اجازه اقامت به سرمایه گذاران در قبرس شمالی داده می‌شود. این ویژگی از جمله عواملی است که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند. در زیر دیگر ویژگی های جذاب این منطقه برای سرمایه گذاری را ذکر خواهیم کرد، به عنوان مثال:

  • بخش املاک و مستغلات به لطف فرصت‌های سرمایه گذاری معمولاً در قبرس شمالی پر جنب و جوش است.
  • قبرس شمالی کشوری امن است و از امنیت بالایی برخوردار است.
  • نرخ جرم و جنایت در این منطقه بسیار کم است.
  • تمام بانک‌های ترکیه در این کشور شعبه دارند.
  • خارجی‌ها مجاز به گرفتن وام برای مسکن هستند.
  • دیسکوها، بارها و کازینوها مکان‌های جذاب برای کسانی است که زندگی شبانه را دوست دارند.

بهترین و مناسب ترین شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری کجاست؟

تمامی امکاناتی که در بالا ذکر شد بیشتر در دو شهر فاماگوستا و گیرنه واقع شده ‌است. درواقع سرمایه گذاری در این مناطق در مدت زمان کوتاهی نظیر 3 سال سودآور است. در طی 3 سال گذشته در این کشور قیمت خانه‌ها بیش از پنجاه درصد افزایش یافته است. بخشهای تحصیل و املاک و مستغلات به موازات یکدیگر در این کشور رشد و توسعه یافته‌اند و افزایش تعداد دانشجویان سبب افزایش نیاز به مسکن شده است. بنابراین، حتی سرمایه گذاری دانشجویان در املاک نیز در بازه زمانی 8 تا 10 سال می‌تواند بسیار سودبخش باشد. قبرس شمالی فرصت‌های زیادی برای سرمایه گذاری فراهم می‌کند. از این رو، سرمایه گذاری‌های انجام شده در این کشور در مدت زمان بسیار کوتاهی صد در صد سود به همراه دارد.

بهترین و مناسب شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

منطقه Long Beach پر جنب و جوش‌ترین و جوانترین منطقه قبرس شمالی است که به سرعت در حال رشد و پیشرفت می‌باشد و مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در Long Beach قبرس شمالی، برخی شرایط نظیر وام بدون بهره 48 ماهه با پیش پرداخت 30% مبلغ ملک، مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است و شدیدا توجه سرمایه گذاران را به این منطقه جلب میکند. در مورد خرید آپارتمان امکاناتی فراهم شده است. به لطف این ساحل زیبا، بسیاری از گردشگران و سرمایه گذاران از خارج از کشور به این مکان جذب می‌شوند. از سوی دیگر، فاماگوستا به ویژه برای دانشگاه‌های خود شناخته شده است. فاماگوستا یک شهر بندری است و به طرز مثبتی بر اقتصاد قبرس شمالی تأثیر گذاشته است. فاماگوستا در عین حال با ساختمانهای جدید و تازه تاسیس خود بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب می‌کند.

بهترین و مناسب شهرهای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

در کنار افزایش قیمت خانه‌ها در نتیجه شرایط جغرافیایی، این کشور کسانی را که مایل به سرمایه گذاری در مدیترانه هستند جذب می‌کند. به منظور خرید ملک درقبرس شمالی، بهتر است از مشاوران حرفه‌ای املاک و مستغلات پشتیبانی دریافت کرده و سرمایه گذاری صحیح را در مکان مناسب انجام داد. شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را می‌توان شرایط خوبی تلقی کرد اما سرمایه گذاری در قبرس شمالی تنها برای افرادی که از لحاظ مالی بسیار غنی‌اند مناسب می‌باشد و این جزو مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی برای این افراد می‌باشد. سرمایه گذاری در قبرس شمالی زمانی موفق خواهد بود که با اگاهی کامل از شرایط صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی